Ładowanie...
BEZPŁATNA WYSYŁKA!

Tłumaczenia dostarczamy szybkim i niezawodnym kurierem DPD.

Wiemy, że zależy Ci na czasie. Wiemy, że lubisz mieć pewność, że przesyłka dotrze w terminie. To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo: listonoszom cichaczem podrzucającym awizo mówimy stanowcze NIE! Wszystkie tłumaczenia dostarczamy niezawodnym kurierem DPD, a przy zleceniach o wartości przekraczającej 300,00 zł pokrywamy koszt krajowej wysyłki kurierskiej.

Opłaty pobieramy jedynie, gdy zdecydujesz się na przesyłkę zagraniczną (30,00 zł), pobranie (20,00 zł), paczkomat (20,00 zł), list polecony (15,00 zł) lub gdy wartość Twojego zlecenia nie przekracza 300,00 zł - wtedy opłata za wysyłkę kurierem wynosi 15,00 zł.
WIESZ KIEDY PRZYJEDZIE.

Dzięki systemowi monitoringu i powiadomieniom SMS nie tracisz czasu.

System firmy DPD umożliwia stałe monitorowanie przesyłki podróżującej do Ciebie z seco. Nie musisz cały dzień wyczekiwać na kuriera, ponieważ wcześniej otrzymasz SMSem informację o planowanej godzinie dostawy. Możesz także skontaktować się z kurierem, aby ustalić szczegóły.
WOLISZ PACZKOMAT?

Jeżeli wolisz odebrać przesyłkę sam, wybierz paczkomat.

Paczkomat to dobre rozwiązanie dla osób, które same chcą decydować o godzinie odbioru przesyłki. Koszt wysyłki to jedynie 20 zł, a przesyłkę odbierzesz nawet w nocy.