Ładowanie...
Seco blisko ciebie.

Nareszcie zlecisz tłumaczenia na wszystkie języki w swoim mieście.

Aby ułatwić klientom indywidualnym dostęp do naszych usług, stworzyliśmy na terenie całego kraju sieć punktów przyjmowania zleceń. Jeżeli nie masz możliwości przesłania dokumentu mailem, możesz udać się do punktu, gdzie Twój dokument zostanie bezpłatnie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Cała procedura zajmie tylko chwilkę, a gotowe tłumaczenia szybko i sprawnie dostarczymy pod wskazany adres lub do punktu.
Skorzystaj z wyszukiwarki:

Znajdź nasz punkt przyjmowania zleceń najbliżej Ciebie:

Jak zamówić tłumaczenie?

Punkt przyjmowania zleceń umożliwia łatwe przekazanie dokumentów do tłumaczenia.

1

Dostarcz dokument

Jeżeli nie możesz przesłać nam dokumentu mailem, udaj się z nim do punktu przyjmowania zleceń. Zostanie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Pracownik punktu poprosi Cię o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, a po zeskanowaniu zwróci Ci dokument.
2

Poczekaj na kontakt

W ciągu 60 minut nasza konsultantka skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić Ci niezobowiązującą i bezpłatną wycenę usługi. W rozmowie dowiesz się jaki będzie koszt i możliwy termin realizacji tłumaczenia. Konsultantka chętnie udzieli także odpowiedzi na inne pytania.
3

Potwierdź wycenę

Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych do wysyłki oraz wybór formy płatności. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kolejnych zakładkach. Po potwierdzeniu wyceny rozpoczynamy pracę nad tłumaczeniem.
1

Przelewem

Jeżeli skorzystasz z opcji przedpłaty przelewem, koszt wysyłki tłumaczenia KURIEREM DPD pokryje seco. Numer konta do przelewu poda Ci nasza konsultantka. Realizację zlecenia rozpoczynamy po odnotowaniu wpłaty lub po otrzymaniu dowodu wpłaty.
2

PayPalem

Płacąc za pomocą systemu PayPal możesz szybko i wygodnie dokonać wpłaty, która od razu odnotuje się na naszym koncie. Przy wyborze tej opcji koszt wysyłki tłumaczenia KURIEREM DPD pokryje seco. Realizację zlecenia rozpoczynamy po odnotowaniu wpłaty.
3

Za Pobraniem

Płacąc za pobraniem ponosisz koszt wysyłki w wysokości: 20,00 zł brutto, ale Twoje tłumaczenia w ekspresowym tempie dostarcza kurier DPD. Nie tracisz czasu na realizację przelewu, ponieważ płacisz gotówką przy odbiorze. Realizację zlecenia rozpoczynamy już po potwierdzeniu wyceny.
1

U KURIERA DPD

Ponieważ punkty przyjmowania zleceń nie oferują możliwości odbioru osobistego, wszystkie tłumaczenia obsługujemy wysyłkowo. Kurier DPD dostarcza nasze tłumaczenia szybko i niezawodnie a co najważniejsze: GRATIS! Przesyłka dociera do adresata w ciągu 24 godzin od nadania i możesz stale monitorować jej podróż.
2

W paczkomacie

Wysyłka do paczkomatu to wygodna i ekonomiczna forma dostawy tłumaczenia. Przesyłka dociera w ciągu 1-2 dni roboczych, możesz ją stale monitorować, a odbiór jest możliwy nawet w nocy. Koszt wysyłki do paczkomatu to 15,00 zł brutto.
3

U listonosza

Wysyłkę poleconym priorytetem Poczty Polskiej oferujemy w cenie 10,00 zł brutto - list dociera zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.
Poznajmy się :-)

Dowiedz się dlaczego klienci lubią biuro tłumaczeń seco.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, kliknij logo seco w lewym górnym rogu aby przejść na naszą stronę główną. Znajdziesz tam pełne informacje o naszej ofercie, zespole, stosowanych procedurach jakości, referencje, aktualne promocje i wiele innych ciekawych faktów na nasz temat.