Ładowanie...
Seco blisko ciebie.

Nareszcie zlecisz tłumaczenia na wszystkie języki w swoim mieście.

Aby ułatwić klientom indywidualnym dostęp do naszych usług, stworzyliśmy na terenie całego kraju sieć punktów przyjmowania zleceń. Jeżeli nie masz możliwości przesłania dokumentu mailem, możesz udać się do punktu, gdzie Twój dokument zostanie bezpłatnie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Cała procedura zajmie tylko chwilkę, a gotowe tłumaczenia szybko i sprawnie dostarczymy pod wskazany adres lub do punktu.
Skorzystaj z wyszukiwarki:

Znajdź nasz punkt przyjmowania zleceń najbliżej Ciebie:

Jak zamówić tłumaczenie?

Punkt przyjmowania zleceń umożliwia łatwe przekazanie dokumentów do tłumaczenia.

1

Dostarcz dokument

Jeżeli nie możesz przesłać nam dokumentu mailem, udaj się z nim do punktu przyjmowania zleceń. Zostanie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Pracownik punktu poprosi Cię o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, a po zeskanowaniu zwróci Ci dokument.
2

Poczekaj na kontakt

W ciągu 60 minut nasza konsultantka skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci niezobowiązującą i bezpłatną wycenę usługi. W rozmowie dowiesz się jaki będzie koszt i możliwy termin realizacji tłumaczenia. Konsultantka chętnie udzieli także odpowiedzi na inne pytania.
3

Potwierdź wycenę

Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych do wysyłki oraz wybór formy płatności. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kolejnych zakładkach. Po potwierdzeniu wyceny rozpoczynamy pracę nad tłumaczeniem.
1

przez PayU

Płacąc za pomocą systemu PayU możesz szybko i wygodnie dokonać wpłaty, która od razu odnotuje się na naszym koncie. System obsługuje szybkie wpłaty z wszystkich banków oraz płatności kartami. Link do płatności przygotuje nasza konsultantka, a realizację zlecenia rozpoczniemy od razu po odnotowaniu wpłaty.
2

przelewem

Jeżeli wolisz tradycyjny przelew, podamy Ci numer konta do wpłaty. Realizację zlecenia rozpoczyniemy po odnotowaniu wpłaty lub po otrzymaniu dowodu wpłaty.
3

Za Pobraniem

Wybierając pobranie nie tracisz czasu na realizację przelewu, ponieważ płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze. Realizację zlecenia rozpoczynamy zaraz po potwierdzeniu wyceny. Opcja dostępna przy zleceniach o wartości poniżej 300,00 zł brutto.
1

U KURIERA DPD

Kurier DPD dostarcza nasze tłumaczenia szybko i niezawodnie. Przesyłka dociera do adresata najczęściej w ciągu 24 godzin od nadania i możesz stale monitorować jej podróż. Koszt wysyłki wynosi: 15,00 zł, za pobraniem: 20,00 zł. Przy zleceniach o wartości powyżej 300,00 zł wysyłka GRATIS!
2

W punkcie

Jeżeli wolisz odebrać i zapłacić za tłumaczenia w punkcie, możemy je tam dostarczyć. Przesyłka dociera do punktu w ciągu 24 godzin od nadania. Punkt powiadomi Cię gdy tłumaczenia będą gotowe do odbioru. Koszt dostawy tłumaczeń do punktu wynosi 20,00 zł.
3

W paczkomacie

Wysyłka do paczkomatu to wygodna i ekonomiczna forma dostawy tłumaczenia. Przesyłka dociera w ciągu 1-2 dni roboczych, możesz ją stale monitorować, a odbiór jest możliwy nawet w nocy. Opcja dostępna wyłącznie przy przedpłacie. Koszt wysyłki do paczkomatu wynosi 20,00 zł.
Poznajmy się :-)

Dowiedz się dlaczego klienci lubią biuro tłumaczeń seco.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, kliknij logo seco w lewym górnym rogu aby przejść na naszą stronę główną. Znajdziesz tam pełne informacje o naszej ofercie, zespole, stosowanych procedurach jakości, referencje, aktualne promocje i wiele innych ciekawych faktów na nasz temat.