Ładowanie...
KUPONY RABATOWE.

Znalazłeś nasz kupon rabatowy w przesyłce? Wykorzystaj go!

Jeżeli w przesyłce z tłumaczeniami znalazłeś kupon z kodem rabatowym, wykorzystaj go przy kolejnym zleceniu! Kod należy podać przesyłając dokumenty do tłumaczenia - konsultantka zweryfikuje kod, naliczy rabat i uwzględni go w wycenie. Kod rabatowy zachowuje ważność przez 2 miesiące od momentu realizacji poprzedniego zlecenia, jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami.

Kupony rabatowe przeznaczone są dla klientów indywidualnych.
KONTO RABATOWE.

Opłacając faktury terminowo zasilasz swoje konto rabatowe!

Wystarczy, że płacisz w terminie, a my przyznajemy Ci za to bonus w postaci kwoty, która zasila Twoje konto rabatowe w seco. Gdy odnotujemy terminowy przelew za wystawioną przez nas fakturę, otrzymasz wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię, jaką kwotę rabatu zyskałeś dzięki wpłacie oraz jaki jest obecny stan Twojego konta. Zgromadzone środki możesz w dowolnej chwili wykorzystać na kolejne tłumaczenia w seco.

Program "Terminowo się opłaca" jest dedykowany klientom biznesowym.
AKCJE PROMOCYJNE.

Koniecznie polub nas na facebooku i załap się na atrakcyjne promocje!

Na naszym profilu facebookowym regularnie zaskakujemy Was ciekawymi akcjami promocyjnymi. Wystarczy nas polubić, aby wiedzieć co ciekawego dzieje się w SECO. Jest to także doskonała okazja na ustrzelenie atrakcyjnego rabatu.