Ładowanie...
Witamy w seco.

Nareszcie zlecisz tłumaczenia na wszystkie języki w swoim mieście.

Aby ułatwić klientom indywidualnym dostęp do naszych usług, stworzyliśmy na terenie całego kraju sieć punktów przyjmowania zleceń. Jeżeli nie masz możliwości przesłania dokumentu mailem, możesz udać się do punktu, gdzie Twój dokument zostanie bezpłatnie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Cała procedura zajmie tylko chwilkę, a gotowe tłumaczenia szybko i sprawnie dostarczymy pod wskazany adres lub do punktu.
Punkt: Toruń

ul. Dziewulskiego 39, 87-100 Toruń

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku:
8:00 - 16:00
w soboty:
-

Opis lokalizacji

Punkt znajduje się w pierwszym pawilonie handlowym przy wieżowcu, na skrzyżowaniu z ul. Niesiołowskiego, w firmie EURO BIURO.

INFOLINIA

pn. - pt.: 9:00 - 17:00
512 525 525

UWAGA: Nie wykonujemy tłumaczeń na poczekaniu. Realizacja tłumaczenia trwa najczęściej 2-3 dni robocze. Punkt przyjmuje zlecenia, ale nie udziela informacji odnośnie kosztu lub terminu realizacji tłumaczenia. Te informacje uzyskasz od naszych konsultantek gdy oddzwonimy z wyceną. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Jesteś w innym mieście?

Znajdź nasz punkt przyjmowania zleceń najbliżej Ciebie:

Jak zamówić tłumaczenie?

Punkt przyjmowania zleceń umożliwia łatwe przekazanie dokumentów do tłumaczenia.

1

Dostarcz dokument

Jeżeli nie możesz przesłać nam dokumentu mailem, udaj się z nim do punktu przyjmowania zleceń. Zostanie zeskanowany i przesłany do naszego działu obsługi klienta. Pracownik punktu poprosi Cię o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, a po zeskanowaniu zwróci Ci dokument.
2

Poczekaj na kontakt

W ciągu 60 minut nasza konsultantka skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci niezobowiązującą i bezpłatną wycenę usługi. W rozmowie dowiesz się jaki będzie koszt i możliwy termin realizacji tłumaczenia. Konsultantka chętnie udzieli także odpowiedzi na inne pytania.
3

Potwierdź wycenę

Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych do wysyłki oraz wybór formy płatności. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kolejnych zakładkach. Po potwierdzeniu wyceny rozpoczynamy pracę nad tłumaczeniem.
1

Przelewem

Jeżeli skorzystasz z opcji przedpłaty przelewem, koszt wysyłki tłumaczenia KURIEREM DPD pokryje seco. Numer konta do przelewu poda Ci nasza konsultantka. Realizację zlecenia rozpoczynamy po odnotowaniu wpłaty lub po otrzymaniu dowodu wpłaty.
2

PayPalem

Płacąc za pomocą systemu PayPal możesz szybko i wygodnie dokonać wpłaty, która od razu odnotuje się na naszym koncie. Przy wyborze tej opcji koszt wysyłki tłumaczenia KURIEREM DPD pokryje seco. Realizację zlecenia rozpoczynamy po odnotowaniu wpłaty.
3

Za Pobraniem

Płacąc za pobraniem ponosisz koszt wysyłki w wysokości: 20 zł brutto, ale Twoje tłumaczenia w ekspresowym tempie dostarczamy kurierem na wskazany adres lub do punktu. Nie tracisz czasu na realizację przelewu, ponieważ płacisz gotówką przy odbiorze. Realizację zlecenia rozpoczynamy już po potwierdzeniu wyceny.
1

U KURIERA DPD

Kurier DPD dostarcza nasze tłumaczenia szybko i niezawodnie. Przesyłka dociera do adresata w ciągu 24 godzin od nadania i możesz stale monitorować jej podróż. Przy przedpłacie wysyłka GRATIS, za pobraniem: 20 zł brutto.
2

W punkcie

Jeżeli wolisz odebrać i zapłacić za tłumaczenia w punkcie, możemy je tam dostarczyć. Przesyłka dociera do punktu w ciągu 24 godzin od nadania. Punkt powiadomi Cię gdy tłumaczenia będą gotowe do odbioru. Koszt dostawy tłumaczeń do punktu to 20 zł brutto.
3

W paczkomacie

Wysyłka do paczkomatu to wygodna i ekonomiczna forma dostawy tłumaczenia. Przesyłka dociera w ciągu 1-2 dni roboczych, możesz ją stale monitorować, a odbiór jest możliwy nawet w nocy. Opcja dostępna wyłącznie przy przedpłacie. Koszt wysyłki do paczkomatu to 15 zł brutto.
Cennik.

Mamy dla Ciebie miłą obsługę, wysoką jakość i niskie ceny

tłumaczenia zwykłe

Grupa pierwsza

1
na j.polski
34 zł
41,82 zł brutto
na j.obcy
38 zł
46,74 zł brutto
angielski francuski niemiecki rosyjski ukraiński
tłumaczenia zwykłe

Grupa druga

2
na j.polski
38 zł
46,74 zł brutto
na j.obcy
44 zł
54,12 zł brutto
bułgarski czeski hiszpański włoski
tłumaczenia zwykłe

Grupa trzecia

3
na j.polski
44 zł
54,12 zł brutto
na j.obcy
49 zł
60,27 zł brutto
chorwacki litewski mołdawski rumuński serbski słowacki
Więcej informacji oraz ceny tłumaczeń na pozostałe języki, takie jak: albański, arabski, białoruski, bośniacki, chiński, czarnogórski, duński, fiński, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, łaciński, łotewski, macedoński, mołdawski, mongolski, niderlandzki, norweski, ormiański, paszto, pendżabi, perski (farsi), portugalski, słoweński, szwedzki, turecki, uzbecki, węgierski, wietnamski opisuje nasz:

tłumaczenia przysięgłe

Grupa pierwsza

1
na j.polski
40 zł
49,20 zł brutto
na j.obcy
50 zł
61,50 zł brutto
angielski francuski niemiecki rosyjski ukraiński
tłumaczenia przysięgłe

Grupa druga

2
na j.polski
50 zł
61,50 zł brutto
na j.obcy
60 zł
73,80 zł brutto
czeski hiszpański słowacki włoski
tłumaczenia przysięgłe

Grupa trzecia

3
na j.polski
55 zł
67,65 zł brutto
na j.obcy
65 zł
79,95 zł brutto
bośniacki bułgarski chorwacki litewski macedoński mołdawski niderlandzki portugalski rumuński serbski węgierski
Więcej informacji oraz ceny tłumaczeń na pozostałe języki, takie jak: albański, arabski, białoruski, chiński, czarnogórski, duński, fiński, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, łaciński, łotewski, mołdawski, mongolski, norweski, ormiański, paszto, pendżabi, perski (farsi), słoweński, szwedzki, turecki, uzbecki, wietnamski opisuje nasz:

Złożony charakter tłumaczeń ustnych uniemożliwia nam określenie uniwersalnego cennika tych usług. Każde zapytanie wyceniamy indywidualnie po sprawdzeniu dostępności tłumaczy. Prześlij nam wiadomość e-mail określającą język, miejsce, datę i czas trwania spotkania podczas którego potrzebujesz obsługi językowej. Po konsultacji z tłumaczami bezpłatnie i niezobowiązująco przygotujemy ofertę cenową.
Poznajmy się :-)

Dowiedz się dlaczego klienci lubią biuro tłumaczeń seco.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, kliknij logo seco w lewym górnym rogu aby przejść na naszą stronę główną. Znajdziesz tam pełne informacje o naszej ofercie, zespole, stosowanych procedurach jakości, referencje, aktualne promocje i wiele innych ciekawych faktów na nasz temat.
Infolinia:
Adres punktu:
ul. Dziewulskiego 39, 87-100 Toruń